Leasing się opłaca! Oto dowody

bmw-przod

Leasing, czy kredyt? Przed takim dylematem staje coraz większa liczba początkujących przedsiębiorców. W tym miejscu warto dodać, iż nie są to wyłącznie przedsiębiorcy, ale po części także osoby prywatne. Istny wyścig ofert zarówno w przypadku marek leasingowych, jak również banków oraz instytucji para bankowych trwa w najlepsze. Oferty kuszą niskim oprocentowaniem, licznymi bonusami, a także mnogością wariantów dopasowanych do potrzeb. W związku z takim stanem rzeczy coraz więcej osób decyduje się na wybór oferty leasingowej. Dlaczego wariant ten jest godny pochwały? Oto argumenty, które z pewnością zachęcą do skorzystania z takiej właśnie formy.

Rozterki młodocianych kierowców.

Ileż razy spotykaliśmy się z istnym kuriozum dotyczącym wysokich cen ubezpieczenia samochodu? Zwłaszcza w przypadku młodych kierowców cena ubezpieczenia wielokrotnie przekracza wartość samego auta. Jak się okazuje koszta związane z ubezpieczeniem mogą być zminimalizowane dzięki umowie leasingowej. Stawki polis w przypadku zakupu leasingowego są zryczałtowane, co w praktyce oznacza , że bez względu na wiek oraz doświadczenie za kółkiem opłaty związane z ubezpieczeniem są stosunkowo niskie i jednakowe dla wszystkich.

fajnyleasing.pl - weź leasing we Wrocławiu!

Auto marzeń na wyciągnięcie ręki.

Kolejnym walorem wariantu leasingowego jest oferta z uwzględnieniem raty minimalnej. Dzięki owej możliwości miesięczna rata może być na tyle niska, aby dopasować ją do indywidualnych możliwości finansowych. W praktyce leasingobiorca może korzystać z auta, które w normalnej – kredytowej sytuacji byłoby poza jego zasięgiem. Odpowiednio przygotowana umowa leasingowa daje ogromną moc możliwości dzięki którym wymarzony samochód jest dostępny na wyciągnięcie ręki.

Minimalizacja kosztów – ważna rzecz.

Jak wiemy dystrybutorzy samochodów osobowych przygotowali pakiet specjalny, który opiewa w marki aut dostępne w cenach promocyjnych. Jest to swoisty ukłon w stronę zarówno firm leasingowych jak również klientów. W praktyce oznacza to, że dana oferta może być znacznie tańsza od propozycji standardowej. Niestety – tego typu promocja ma także jedną zasadniczą wadę – wymaga ona wpłaty przynajmniej części wartości pojazdu poza strukturami ratalnymi. Pomimo to wciąż jest to forma minimalizacji kosztów transakcji z której korzysta coraz większa liczba klientów.

parking

Kredyt nie dla wszystkich.

Aby otrzymać kredyt należy spełnić wiele kryteriów, które w większości przypadków skutecznie ograniczają możliwości kredytobiorcy. Ograniczenie zdolności kredytowej może być zaporą nie do przejścia zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorców, którzy zostali uwikłani w rozmaitej maści kredyty. W tej sytuacji idealnym wariantem jest leasing, który nie wymaga zdolności, a wyłącznie wpłaty początkowej w wysokości 1% wartości pojazdu. Coraz większa liczba firm kreuje oferty, które nie wymagają nawet wspomnianego procenta wpłaty dzięki czemu forma leasingowa cieszy się coraz większą popularnością pośród klientów.
Oczywiście argumentów przemawiających za korzyściami wynikającymi z leasingu jest znacznie więcej. Pozostaje mieć nadzieję, że oferty leasingowe wciąż będą nas pozytywnie zaskakiwać.